052-9770455 :פנו אליי
אימון קשב וריכוז

אימון קשב וריכוז

אימון והנחיית הורים לילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז

האם הילד מתקשה להשתלב במערכת החינוך?
האם הילד סובל מדימוי עצמי נמוך ומבעיות חברתיות?
אתם יודעים שלילד שלכם יש פוטנציאל גבוה מהישגיו הנוכחיים בלימודים?

בעיות קשב וריכוז מונעת מהלוקה בהן למצות את הפוטנציאל האישי האדיר שלו, כמו גם קושי בשמירה על מערכות יחסים יציבות וטובות וקיום תקשורת טובה עם הסובבים אותו. בנוסף להשלכות הברורות של הפרעות קשב וריכוז, הן עלולות גם לגרום לבעיות התנהגות.

הימנעות מטיפול עשויה להוביל להחמרת המצב ופגיעה ממשית בערך העצמי וביכולת ההתקדמות והתנהלות תקינה בחיי היומיום. הורים לילדי ADHD יודעים שזו משימה לא פשוטה ומורכבת להתמודד עם הילדים בחיי היומיום אך יחד עם זאת מאתגרת..


שמי עליזה צביה ואני מאמנת מאותגרי קשב וריכוז.

באמצעות פגישות אישיות עמי נזהה את הבעיה ממנה הילד סובל ויחד נגבש את הדרך הטובה ביותר לפתרונה. במהלך הפגישות נקנה להורה ולילד כלים מעשיים ואפקטיביים להתמודדות עם מצבים מטרידים בהם הילד נתקל. נסיוני הרב בטיפול בילדים עם הפרעות קשב וריכוז סייע לי לפתח טכניקות ושיטות מתקדמות לטיפול אפקטיבי בשלל המקרים וכן לאיתור מהיר של פתרון שיספק תוצאות מקסימליות.


תוצאות אימון בבעיות קשב וריכוז

לאחר מספר מצומצם של מפגשים הילד וההורה יקבלו כלים אפקטיביים שיסייעו להם להתמודד עם הבעיות שנובעות מקשב וריכוז. ההורה יוכל להשתמש בכלים שקיבל כדי לכוון ולתמוך בילד ולסייע לו להתמודד בהצלחה עם אתגרים הנובעים מבעיות קשב וריכוז ולהשתלב בהצלחה במערכת החברתית והחינוכית. כל אלה יאפשרו לילד לשפר את הישגיו בתחומים רבים: הצלחה עם חברים למחוק, הישגים בלימודים , יחסים במשפחה ויחסיו עם המורים והצוות החינוכי.

צרו איתי קשר או בטלפון לפגישה ראשונית,
ויחד נחולל שינוי משמעותי בחיי הילד ובחייכם!
עליזה צביה 052-2221800

השאר תגובה

× שלחו לי הודעה בוואצאפ