052-9770455 :פנו אליי
המלצות על סדנת הנשים

המלצות על סדנת הנשים

זה היה ערב נהדר!

ההרצאה הייתה מעניינת,פותחת אופקים ומגרת חשיבה. את עמדת מולי מודל לאישה מתוך הרצאתך,מלאת הומור, עשייה מעניינת ואטרקטיבית. נהניתי מכל רגע!!!! תודה ויש לך את זה בגדול!!!

יפה קרת

יש לי במילה אחת לסכם את מה שהיה היום "שאפו". ריתקת אותי לכסא והעשרת את עולמי הפנימי. היה מדהים. מגיעים לך כל הפרגונים שבעולם וכל השאר ייאמר ב 4 עיניים

אוהבת אורית רפאלי

הרצאה מרתקת וסוחפת.מתובלת בחן ובהומור, נהניתי ,החכמתי,יצאתי עם תובנות ,מצאתי את עצמי בכל אלה,ובכלל נתת לי להרגיש שאני אלה מיתולוגית…לקחתי איתי את החוברת כמזכרת מערב מדהים,מחכה כבר להרצאות הבאות שלך!

יסמין לויפור

כל חיי התרוצצו בי מספר נשים …לא הצלחתי לבחור ולהחליט…
בסדנה הבנתי שבכולנו יש קצת מכל דבר : לפעמים אני אתנה ,לפעמים הרה ,דמטר פה ושם(???) ורוצה להיות יותר אפרודיטה.
תודה שנתת לי את המפתח המתאים לפתוח מנעולים שטרם פתחתי ומחכים לי אי שם.
מצפה להמשכיות.

שרה שלף

ערב מהנה שנגע בהרבה נימים גלויים יותר וגלויים פחות. אכן המעגל נותן כוח ,מחזק ותומך. בחרתי לי את מפתח המטרות והיעדים והולכת לפתוח איתו הרבה דלתות…קבלתי מסר מפתיע שהשאיר אותי עם סימני שאלה, הערב השאיר בי טעם ענק של עוד..תודה לך על ערב מרגש

רחל קוריאט

עליזה, יצאתי מההרצאה שלך מלאת מרץ ומלאת עידוד,בהרצאה הרגשתי שאת מדברת עלי ועל החברות שלי,כשדיברת על האלות ממש ראיתי לנגד עיני את עצמי ,את ההתלבטויות שלי,המפתח הכי חשוב שקבלתי בערב המדהים הוא קבלה,לקבל את החברות שלי כפי שהן,לתת להם את מה שהן אוהבות ,לקבל את עצמי ,סוף סוף הבנתי איך לחיות בשלום עם עצמי ועם החברות שלי.אהבתי כל רגע בהרצאה,ואפילו התרגשתי מהסרטונים,,מהאתלטית הבנתי שאסור לוותר אף פעם,לקום גם כשנכשלים,נרשמתי לסדנה ומחכה כבר למפגש איתך.

באהבה דורה כהן

יצאנו חבורת בנות ולא הפסקנו לדון בשאלה" איזו מין אישה אני" ההרצאה נתנה המון חומר למחשבה,מראה להסתכל על החיים שלנו מזוויות אחרת ומעניינת יותר,חשבנו שאנחנו מגיעות לעוד הרצאת " העצמה " והופתענו מהכוח שקיבלנו ומהמפתחות לשינוי שקבלנו בהרצאה אחת…אנחנו איתך בסדנאות ההמשך,מחכות בצימאון לסדנה הבאה.

אריאלה שגיא והחברות

השאר תגובה

× שלחו לי הודעה בוואצאפ