העצמה נשית

ייעוץ לנשים – העצמה נשית

 

"את לא נולדת אישה –  את נעשית אישה" (סימון דה בובואר)

 

להיות אישה זה….

להיות אישה זה נפלא, אבל בעידן שלנו זו גם משימה מורכבת ומיוחדת. אם עד לפני כמה עשורים התפקידים הנשיים היו ברורים (לטוב ולרע), כיום הגבולות היטשטשו, והתפקידים בעיקר גדלו – בכמות ובאיכות. במציאות החדשה נשים רבות קורסות תחת עומס המטלות, ומתקשות להתנהל בין זוגיות, הורות וקריירה. במסגרת הניסיונות לקבוע סדרי עדיפויות ולתמרן בין שלל המשימות, יש נשים ששוכחות את עצמן, את הרצונות והצרכים האישיים שלהן. יש נשים שמרגישות שהן נבלעות בתוך מערכת היחסים הזוגית שלהן, ויש כאלה שמרגישות ניתוק מהנשיות שלהן ומייחלות להתחבר מחדש. מצבים כאלה המאופיינים בחוסר שליטה, בלבול, תסכול ועשייה שאינה באה מרצון אמיתי – עלולים להחליש. ייעוץ לנשים והעצמה נשית עשויים לחשוף את הכוחות הפנימיים הנשיים והאנושיים ולהפעילם, לתת לאישה כלים להתמודדות, ולעשות אותה מאושרת ושלמה יותר.

 

מהנתיב האישי למסלול הנשי

מזה שנים אני מתמרנת בין קריירה לבין משפחה, ומתנסה במערכות יחסים כאימא וכאישה. ניסיוני הרב כמו גם השאלות והתהיות שעלו אצלי, הביאו אותי לחקור ולגלות את הדרך לחיות טוב יותר עם עצמי, לגלות את האישה שבי ולהשתמש בכוח הזה כדי להוביל את חיי למקום שבו אני רוצה להיות. שנים של עבודה עם נשים תוך למידה וחקר, עזרו לי לגבש את התובנות האישיות שלי לשיטות מוכחות, בעזרתן אני פועלת להעצמת נשים.

 

הזמנה – להתחבר לנשיות בתהליך חווייתי

כיום, לצד התובנות האישיות עומדים לרשותי גם כלי ה-CBT (פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית) ושיטת ש.מ.ש לתקשורת בינאישית אותה פיתחתי. אלו מאפשרים לי להזמין כל אישה להצטרף לתהליך העצמה ייחודי, להיפטר מרגשות האשם שהצטברו אצלה, להתחבר לנשיות שלה, ולגלות את הכוח העצום שאצור בה. התהליך מתנהל בשיחות אישיות עימי או בסדנאות להעצמה נשית – בהתאם לבחירה של כל אחת. אם הדברים נוגעים בך ומדברים אלייך, זו ההזדמנות שלך לשים את עצמך במרכז. אני כאן כדי לאפשר לך לגלות את עצמך האמיתית, לחזק את תחושת הזהות העצמית הזאת, ולהפעיל את כוחותייך כדי לחולל שינוי בחייך ולשלוט בהם.

 

אימון להעצמה נשית כולל:

  • הצפת שאלות חשובות כמו: מי אני? מהם הדברים החשובים לי בחיי? עד כמה אני מגשימה את עצמי? מהם היעדים שאני רוצה להשיג? ביחד נמצא את התשובות, נבחן ונבחר את הדרכים להגיע לכל יעד מתוך אחריות ומחויבות.
  • רכישת כלים לביטוי עצמי ופיתוח תקשורת בונה, המסייעת לחיזוק מערכות יחסים זוגיות, משפחתיות, חבריות ועסקיות, מתוך הקשבה לאינטואיציה הנשית.
  • למידה של צעדי הריקוד הבטוחים והמאזנים בין משפחה לקריירה.
  • היכרות עם מאפייני המוח הנשי והגברי ואופן השפעתם על דפוסי החשיבה וההתנהגות. נכיר סגנונות נשיים, נגלה את הסגנון הנשי הייחודי שלך וכיצד הוא משפיע על סביבתך.
  • התוודעות לכוחו של המעגל הנשי ותרומתו לאהבת החיים ולחיזוק תחושת הזהות העצמית.
  • התעמקות בנושאים שונים כגון שבירת מיתוסים, הנוסחה הנשית המיתולוגית הפרטית שלי, ועוד…

 

יש תוצאות – עצומות!

האימון הנשי מסייע ליצור איזון ממשי בין משפחה לקריירה, תוך לקיחת אחריות אמיתית של האישה על חייה. המתאמנת לומדת להשתמש בסגנון התקשורת הייחודי שלה ובכלים מעשיים נוספים, בעזרתם היא מובילה לשינוי בחייה. השיפור והחוסן באים לידי ביטוי במערכות היחסים של האישה עם עצמה ועם כל הסובבים אותה. התוצאה העיקרית היא הרחבת האושר.

 

צרי קשר לפגישה ראשונית
יחד נבחר את מסלול ההעצמה הנשית המתאים לך

052-2221800