052-9770455 :פנו אליי
לקט מכתבי המלצה

לקט מכתבי המלצה

"עליזה יקרה, חשוב לי שתדעי שאהבתי מאוד את הרצאתך על העוצמה שברכות,נשים מנהיגות את חייהן על פי דמויות מהמיתולוגיה היוונית.. הרצאתך הייתה אלגנטית, עניינית ומרתקת והאינדיקציה לכך, ששעתיים עברו ביעף. אחרי לכתך, המשכנו לשוחח על הנושא ומסתבר שכל אחת מאיתנו "שלפה" טיפים מההרצאה לחיים טובים ומאושרים יותר שנותנים ויתנו כלים למיזוג האישיות. כל אחת מאיתנו מצאה עצמה בהרצאה, במיוחד את החוזקות והייחוד

אורית

"עליזה יקרה, פגשתי אותך בהרצאה בנושא עוצמת נשים ובהרצאות וסדנאות בבית ספרנו מטעם מכללת ההורים של ראשון לציון. הצלחת לסחוף את המשתתפים ולשלב אותם באופן פעיל בהרצאה או בסדנה, את מתבלת דברייך בהומור ובאנקדוטות המעשירות את הנושא, ועוזרות להתמודדות עם נקודות בעיתיות והופכות את הנושא למרתק ומלא חיוניות. החל מהפגישה הראשונה, עליזה הפגנת גישה חיובית ויצרת אווירה של שיתוף פעולה יוצא מן הכלל עם הנהלת בית הספר וועד ההורים, וקיבלת משוב חיובי מאוד מההורים המרוצים שהשתתפו בסדנאות ובהרצאות. כיו"ר ועד ההורים הבית ספרי, וכמאמנת מקצועית, אני רוצה להודות לך, להביע את הערכתי הרבה על כישורייך, ולהמליץ עלייך בחום."

איה ברנשטיין, מאמנת אישית ועסקית

"לעליזה, בהשתלמות "ארגז הכלים למדריך/ה" אני נהנית במיוחד מהדרך בה את מעבירה את החומרים, המקצועיות הרבה יחד עם החום האנושי שאת מקרינה הופכים את ההשתלמות לחווית למידה משמעותית עבורי. החומר המועבר ברור וקל ליישום בשטח, הנושאים מעניינים ומרתקים ובעיקר מתאימים לשטח. ההשתלמות העשירה מאוד את ארגז הכלים שלי גם כמדריכה ותיקה במועדונית! תודה על מה שאת ועל הדרך."

דבורה פסח

"עליזה היקרה אין מילים בפי לשבח ולהודות לך על ההשתלמות המרתקת שאת מעבירה לנו ועל כל מה שאת מעניקה לי ברמה המקצועית והאישית. ההשתלמות נתנה לי כלים שעוזרים לי ומעשירים את העבודה שלי כמדריכה במועדונית,אותי ואת כל הצוות המקצועי שעובד איתי. אבל לא רק…אני מוצאת עצמי משתמשת מידי יום בטיפים שאני מקבלת ממך ובעיקר נעזרת במודל התקשורת המרתק שלמדת אותנו,מודל שעוזר לי גם בחיים הזוגיים והמשפחתיים שלי. ועל כך תבורכי."

לאה חקק

השאר תגובה

× שלחו לי הודעה בוואצאפ