052-9770455 :פנו אליי

מייצרים קריירה שניה בהצלחה!

למידה (1)

לחלום קריירה בכל גיל – גם בפרישה
קריירה חדשה זה אפשרי?
הרצאה חובה לכל מי שרוצה להתחיל או לשנות קריירה!

בעידן החדש, על רקע עליית תוחלת החיים יותר ויותר אנשים בגיל השלישי מחפשים לפתח קריירה חדשה ולהמשיך לקחת חלק פעיל ומשמעותי במעגל העבודה. האתגר הוא גדול, הרי מדובר על שינוי ממשי הדורש תכנון חכם ויעיל. קריירה אגב יכולה להיות תחביב או חלום שהיה שמור אי שם במגירה, ועכשיו זה הזמן להוציאם לאור.

עליזה צביה, מומחית לאימון התנהגותי קוגניטיבי, מפתחת מודל ש.מ.ש לתקשורת ויחסים בינאישיים מגיעה להרצאה מרתקת הנותנת כלים פרקטיים שיאפשרו לכל אחד לבחור, להגשים ולממש. ממש כפי שאומר המשפט המוכר "עדיף כישלונות מפוארים מחלומות במגירה".
בהרצאה מרתקת עליזה תגלה לכם את  סוד הזה"ב – זה הכל בראש, תדבר על: הגשמה עצמית על חופש הבחירה ועל מינוף הידע והניסיון שנצבר, מסתבר שכן, הגשמת קריירה – אפשרית כי הכל אפשרי ופתוח בעידן החדש.
" חשיבות האדם לא נמדדת במה שהוא משיג, אלא במה שהוא שואף להשיג" חליל ג'ובראן

ואיך אמר אחד המשתתפים:
עליזה יקרה!
השתתפתי בהרצאתך ״ מיצרים קרירה בכל גיל ״ בבנק מזרחי סניף רמת השרון.
אני פרשתי מעבודתי כמנכ״ל ובעלים של חברה, שנים רבות.מכרתי את החברה שלי , סיימתי את החוזה של עבודתי בחברה שרכשה אותי.וכיום אני במצב של חיפוש קריירה נוספת.
בהרצאתך, מצאתי את הדרך וההבנה שזה אפשרי ליצר קרירה בכל גיל , כשהניסיון שלי הוא הנכס העיקרי שלי לבנית הקרירה החדשה.
את מסבירה ברגישות את התהליכים שאדם עובר מרגע פרישתו מחיי העבודה.מבחינת המשפחה, החברים והסביבה.את נותנת דרך , ותשוקה לאנשים במצבי , להמשיך ולתת  מניסיוני לעולם.
תודה על הרצאה מרתקת ומעשית לדרכי החדשה לדעתי חובה על כל פורש , לשמוע אותך , באנרגיות , בחכמה, ובכלים שאת נותנת להמשך הדרך.

תודה!
צבי זייף

להזמנת הרצאה מחוללת שינוי

052-2221800

עליזה צביה-המרכז לטיפול התנהגותי קוגניטיבי והכשרת אנשי מקצוע

עליזה_צביה_הכשרת_הורים-min

השאר תגובה

× שלחו לי הודעה בוואצאפ